X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:47
20.11.2009

Для українців Китай – знакова країна

Сьогодні лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко і виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки Паном Чжоу Лі.

  На зустрічі обговорювалися питання торговельно-економічної, науково-технічної і гуманітарної співпраці між Україною і Китаєм, а також місце громадянського суспільства в поглибленні двосторонніх зв'язків.
  Як відзначив Володимир Семиноженко, сьогодні в українському суспільстві Китай сприймається як знакова країна, яка стає впливовим центром і в глобальній економіці, і в світовій політиці. Це єдина держава, яка, не дивлячись на кризу, демонструє високі темпи економічного зростання – до 8% ВВП цього року. Ми зацікавлені в тому, щоб наші країни розвивали високотехнологічну співпрацю в аерокосмічній сфері, машинобудуванні будівництві. Крім того, Україна виграла б, якби Китай виступив стратегічним інвестором нашої економіки.
  У свою чергу, пан Посол підкреслив, що між Китаєм і Україною ніколи не було серйозних політичних розбіжностей, які могли б перешкоджати розвитку наших стосунків. За його словами, Україна – сильна держава з високим інтелектуальним і промисловим потенціалом, значними запасами природних ресурсів. Єдине, чого не вистачає Україні для ефективного розвитку – це політичної стабільності. Пан Чжоу Лі вважає, що вже в найближчі роки в українсько-китайському економічному співробітництві має статися справжній прорив. Зокрема, Китай готовий направляти інвестиції у великі інфраструктурні проекти, пов'язані з проведенням в Україні Євро-2012.

Версія для друку