X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:53
20.11.2009

Обрання президента ЄС нейтралізує як проамериканські, так і антиамериканські настрої в Європі, - Георгій Крючков.

«Обрання президента ЄС – це серйозний крок в розвитку європейського співтовариства. Вирішувалося це в дуже непростій обстановці і, все ж, погоджені підходи були знайдені. Обрання президентом Союзу прем'єр-міністра Бельгії Хермана Ван Ромпея дуже показово», - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

    «ЄС неоднорідний, інтереси принаймні двох груп держав в якійсь мірі різняться. Те, що президентом ЄС обрано представника держави, яка певною мірою є нейтральною по відношенню до різних позицій, що були відхилені пропозиції обрати на цю посаду представників крупних європейських держав, свідчить про реалістичні підходи до розвитку ЄС. Це нейтралізує як проамериканські, так і антиамериканські настрої. Думається, що і по відношенню до України позиція ЄС в його новій якості також буде реалістичною, дружньою, прагматичною», - сказав Георгій Крючков.

Версія для друку