X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:47
24.11.2009

Доповідь "Порядок денний президентських виборів 2010 року в Україні: порівняльний аналіз передвиборчих програм кандидатів в Президенти

Проаналізувавши передвиборчі програми всіх кандидатів на посаду президента, фахівці "Українського форуму" прийшли до висновку, що незважаючи на зближення політичних позицій, конкретизацію передвиборчих пропозицій, локалізацію проектів, які відрізняють президентські вибори 2010 року від попередніх кампаній, в передвиборчих програмах кандидатів дуже помітною є загальна розгубленість і дезорієнтація щодо цілей національного поступу, відсутність спільного позитивного образу майбутньої України.

    Вибори Президента України в 2010 році можливо відбуватимуться в умовах ідеологічного і програмного вакууму, беззмістовної конкуренції. Однак вони можуть стати важливим кроком до консолідації  і прагматизації позицій політичних лідерів, що дозволить нарешті реалізацувати необхідні Україні перетворення.

Повний текст Доповіді.

Версія для друку