X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:56
27.11.2009

Україна має інтенсифікувати діалог з ЄС і тільки потім думати про членство

Представник Європейської комісії в Україні Жозе Мануєль Пінту Тейшейра вважає, що підписання Лісабонського договору збільшує можливості України стати членом ЄС. Чи це так? Відповідає екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко.

   Набиранням чинності Лісабонського договору завершуються конституційні реформи Євросоюзу. Вони передбачають значні інституційні зміни – посилення керівної ланки за рахунок введення посад президента ЄС і міністра закордонних справ і одночасне посилення ролі парламенту. Формування нового складу Європейської комісії дає надію на те, що цей орган набуде іншого функціонального виміру, а його діяльність більшою мірою ґрунтуватиметься на новій Конституції ЄС. Ці нововведення не протирічать статті 49 Маастріхтських домовленостей про можливість вступу до Євросоюзу будь-якої держави європейського простору, яка відповідає Копенгагенським критеріям ЄС, і не  вносить змін до процесу розширення ЄС.
  У одній зі своїх перших заяв новий президент ЄС Херман Ван Рампей позитивно ставиться до подальшого розширення Євросоюзу. Це свідчить про те, що в своїй євроінтеграційній політиці Україна має враховувати ті зміни, які відбуваються з форматом ЄС, і адекватно на них реагувати. В даному випадку йдеться про те, щоб надати новий імпульс діалогу між Україною і ЄС, вивести співпрацю на секторальний рівень, який, виходячи з вже наявних напрацювань, найбільш відповідає нашим інтересам і може відповідним чином сприяти пошуку взаємоприйнятних стосунків. На порядку денному українсько-європейської співпраці стоїть низка актуальних питань, серед яких, – підготовка до підписання Угоди про асоціацію, завершення роботи над угодою про зону вільної торгівлі, активізація переговорного процесу по безвізовому режиму. На Самміті УКРАЇНА-ЄС, який відбудеться в Україні 4 грудня, цим питанням планується приділити належну увагу і поряд з ними обговорити інші, включаючи клімат, енергетичну і економічну співпрацю в контексті вироблення спільних антикризових рішень.Версія для друку