X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:23
27.11.2009

Георгій Крючков: «Збільшення українського миротворчого контингенту в Афганістані є цілком законним, але неприйнятним для суспільства»

«Рішення про збільшення чисельності українського миротворчого контингенту в Афганістані з 10 до 30 осіб ухвалене Радою національної безпеки і оборони і Президентом України в межах їхніх повноважень і в порядку, встановленому Законами України про участь України у міжнародних миротворчих операціях та про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав», - стверджує екс-голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

   За його словами, в даному разі йдеться про направлення до Афганістану саме миротворчого персоналу, а не миротворчого контингенту, тобто підрозділу Збройних Сил (це потребувало б схвалення Указу Президента Верховною Радою України). До того ж, направлення українського миротворчого персоналу обумовлено тим, що він не братиме участі у бойових діях і його функції матимуть суто гуманітарний характер. Це принципово важливо.
  «Звичайно,  Афганістан для нашого народу – це рана, яка не загоїлась. І тому цілком обґрунтованим і зрозумілим є емоційне сприйняття в нашому суспільстві будь-яких кроків, пов’язаних з направленням громадян до цієї країни, де точиться кривава громадянська війна.
   Позначається й те, що в країнах НАТО, які беруть участь в операціях в Афганістані, у тому числі – в США, точаться досить гострі дискусії стосовно перебування їх військових у цій країні. За таких умов, рішення української влади про збільшення нашого персоналу сприймається як підтримка тих сил, які наполягають на продовженні акції у Афганістані, результат якої важко передбачити», - говорить Крючков.
   Він додає: «У зв’язку з цим мимоволі пригадується рішення, нав’язане колишнім Президентом України Л. Кучмою про направлення підрозділів нашої країни до Іраку, яке вкрай негативно було сприйняте переважною більшістю нашого народу. Леонід Данилович, який тоді був вже «списаний» Заходом, розраховував на підтримку. Однак це його не врятувало. Чи не є тут певна аналогія з ситуацією, у якій зараз перебуває нинішній Президент України?

Версія для друку