X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:43
26.11.2009

Конкурентоспроможність країни починається зі школи, якщо не з дитячого саду

«Вже який рік горизонт майбутнього для України обмежений наступною виборчою кампанією. Далі за вибори не бачить ніхто. Головне – взяти владу, а там розберемося. Саме тому програми всіх кандидатів в президенти мають суто прикладне значення – їх «прикладають» до виборів, а потім благополучно забувають. Тотальний популізм за визначенням не може породити стратегічні цілі і плани. Більш того – зводить нанівець все те, що ще хоч якось працює в державі», - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.

     «Нинішня влада взагалі не розуміє, що таке сучасна економіка, і тому буквально знищує наявні переваги в науці і освіті. Реформи, які сьогодні проводить Міносвіти, нібито були запозичені в провідних країн Заходу. Проте вони навіть мінімально не відповідають духу тих перетворень, які сьогодні ініціюють лідери. Що робить Обама? Проводить кампанію «Освіта для інновацій», залучає під неї приватне фінансування, об'єднує зусилля держави і високотехнологічного бізнесу для розробки ефективних програм по природних науках і математиці, особисто нагороджує найбільш талановитих школярів. Конкурентоспроможність починається зі школи, якщо не з дитячого саду. Без розуміння цього взаємозв'язку, будь-які спроби «підняти економіку» залишаться манилівщиною, - впевнений лідер «Нової України».
 

Версія для друку