X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 серпн¤ 2019 23:21
10.12.2009

Валентин Симоненко: "Счетная палата возвращает только 27% средств из махинаций"

Счетной палате Украины удается вернуть в казну лишь 25-27% из средств, обнаруженных по результатам финансовых нарушений. Об этом заявил на брифинге председатель Счетной палаты Валентин Симоненко.

   "Из обнаруженных нами средств удается повернуть в казну не больше 25-27%. Дело в том, что, как правило, виновниками этих финансовых нарушений являются распределители бюджетных средств, то есть, руководители министерств и ведомств.
   А закон у нас, к сожалению, не для всех одинаков, и здесь система возвращения нарушена", - отметил Симоненко. По его словам, Счетная палата регулярно направляет в Генеральную прокуратуру данные относительно нарушений. Симоненко подчеркнул, что в каждом третьем отчете по результатам аудита присутствуют признаки уголовных преступлений. "Но только 25% дел берутся в производство, а все другое спускается", - прибавил он.

Версія для друку