X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:09
13.01.2010

Україна – держава без президента, а Ющенко – президент без держави

Діючий президент остаточно підтвердив свій імідж президента недіючого. Навіть тих повноважень, які залишилися в Ющенка після реформи 2005 років, виявилося для нього надто багато. Як мовиться, «не по Савці свитка», - так лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував підсумкову прес-конференцію Віктора Ющенка.

Ми не почули ані слова про те, як розвивалася Україна попередні п'ять років і куди їй потрібно рухатися далі. Це не дивно: посаду президента у нас займає не державний менеджер. Є такий вислів – «міністр без портфеля». У цьому сенсі Ющенко – президент без держави. Віктор Андрійович повністю самоусунувся від того, що відбувається з країною. Функції президента, по суті, вичерпуються «боями в грязі» з прем'єром. Дивлячись на все це, хочеться підкреслити: хто б не став наступним главою державою, він має бути адекватним своїй посаді. Це головна вимога.

Версія для друку