X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:00
13.01.2010

Азаров перерахував економічні антирекорди 2009 року

Народний депутат від Партії регіонів, міністр фінансів опозиційного уряду Микола Азаров докоряє Кабмін в тому, що довіра українців до банківської системи до сьогодні не відновлена.

Також, за його словами, за останніх 10 років в Україні рекордно знизилося промислове виробництво і ВВП, реальні доходи громадян впали на третину. Він підкреслив, що Україна стала світовим лідером девальвації національної валюти - - на 40%, а державний борг майже потроївся і склав по 7 тисяч гривень боргу на кожного громадянина. Посилилося і податкове навантаження - сплачені свідомо підприємствами податки - це майже 13 мільярдів гривень. Доходи від Державного і від місцевого бюджетів - набагато нижче запланованих показників. "Кожен місяць починається з того, що уряд вимушений знову випускати облігації, знову брати позики вже під абсолютно дикі 32-35% річних. Значну частину нових позик відправляти на погашення попередніх боргів", - зауважує Азаров.
Джерело:

Версія для друку

Джерело: www.uadaily.net