X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:15
14.01.2010

«Нам необхідно проводити одночасно ефективну як західну, так і східну політику», - Анатолій Зленко

«Враховуючи роль і місце України на міжнародній арені, нам очевидно необхідно проводити одночасно ефективну як західну, так і східну політику, добиваючись закріплення позицій української держави на всіх можливих напрямах», - сказав екс-міністр закордонних справ, віце-президент «Українського форуму» Анатолій Зленко, відповідаючи на питання про пріоритети зовнішньої політики України.

«В умовах активної трансформації міжнародних відносин і поступового поглиблення процесів глобалізації багатовекторність набуває нових вимірів. Її характерною особливістю є гостріше сприйняття різноманіття сучасного світу, де в першу чергу висхідні країни будують свої зовнішньополітичні розрахунки, орієнтуючись на найбільш широке представництво власних інтересів. В Україні багатовекторність в концептуальному сенсі не знаходить сьогодні однозначної підтримки, хоча в практичному плані зовнішньополітична діяльність все ще здійснюється на багатовекторній основі. При реалізації цього підходу важливо не випустити з уваги головний вектор, якому нині підпорядкований стратегічний курс держави, а саме євроінтеграцію», - відзначив дипломат.

Версія для друку