X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 16:33
15.01.2010

Ці вибори – апогей безглуздих технологій

Приймаючи участь в засіданні Центру соціально-консервативної політики, присвяченому підсумкам президентської кампанії в Україні, Володимир Семиноженко відзначив: «Агітація на цих виборах була нав'язливою, але беззмістовною. Деколи вона не містила нічого, окрім займенників. Це – апогей безглуздих технологій».

На його думку, вибори-2010 завершують великий електоральний цикл. «Той факт, що нинішній президент готовий змиритися з перемогою свого заклятого ворога по попередніх виборах Януковича і абсолютно не припускає думки про те, що президентом стане його колишній соратник Тимошенко, означає: Україна виходить на новий етап розвитку, де не буде штучних дилем «Росія або Європа», «НАТО або не НАТО». Нам належить виробити абсолютно новий порядок денний для України», - заявив він. Дискутуючи з приводу російського чинника на українських виборах президента, Володимир Семиноженко сказав: «Росія переконалася, що на цих виборах немає жодного проросійського кандидата. Україна зрозуміла, що немає жодного проукраїнського».

Версія для друку