X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:43
15.01.2010

Георгій Крючков: «Викривлення історичних фактів – улюблений прийом політичних банкротів»

Пропозиція Ющенка про створення міжнародного трибуналу для суду над комунізмом – це продовження його аніткомуністичної позиції, яка знайшла яскраве віддзеркалення у фарсі – так званому суді над керівниками Радянського Союзу і Радянської України за геноцид українського народу.істерія, викривлення історичних фактів – це улюблений прийом політичних банкротів.

Це судилище – пародія на судочинство, адже жодного розгляду практично не було, а ухвала винесена, - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков. Навіщо це потрібно Ющенку? Фактично провальна п'ятирічна діяльність на посаді президента має знайти хоч якесь виправдання. Гострі питання використовуються для пояснення катастрофічних результатів цієї діяльності.

Фактам і процесам нашої непростої історії дана оцінка, у тому числі і трагічним подіям тридцятих років. Причому компартією вона дана набагато глибше і гостріше, ніж нинішніми «викрестами» з компартійної номенклатури на кшталт Ющенка, Юхновського і подібних до них. Треба ж якось пояснити, чому за роки незалежності, коли не було ні воєн, ні голодоморів, ні епідемій, населення країни зменшилося більш ніж на 6 млн. чоловік. До речі, президент Ющенко, як свідчить його останній виступ, навіть не знає, скільки населення в країні. Антикомуністична істерія, викривлення історичних фактів – це улюблений прийом політичних банкротів.

Версія для друку