X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 листопада 2020 3:16
18.01.2010

Вибори показали чіткий запит на оновлення

Георгій Крючков, виконавчий секретар «Українського форуму» прокоментував попередні підсумки першого туру виборів президента.

Що показав перший тур президентських виборів?

Перше. Суспільство в переважній більшості відкидає нинішній авантюристський курс, який завів країну в глибоку системну кризу, і вимагає рішучих змін.

Друге. Результат першого туру виборів знаменує кінець правління Ющенка. Мізерні відсотки тих, що проголосували за його кандидатуру означають, що не дивлячись на його активні зусилля переконати народ в необхідності вступу України в НАТО, перегляду вітчизняної історії, героїзації посібників фашистів, курсу на погіршення стосунків з Росією, у нього не вийшло.

Третє. Вибори показали, що в суспільстві існує великий попит на нових політиків і державних діячів.

Четверте. Вибори відрізнялися безпрецедентною демагогією і популізмом, відсутністю практично у всіх претендентів на вищу посаду країни стратегічного погляду на розвиток України і масштабних програм, здійснення яких вивело б нашу країну в ряд передових держав Європи. Результат другого туру виборів у вирішальній мірі залежатиме від того, чи вдасться реалістично мислячим політикам запропонувати програму виведення України з кризи і переконати суспільство у величезній небезпеці демагогії, на якій грають так звані демократи.

Версія для друку