X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 21:22
04.02.2010

З України «втекло» стільки ж грошей, скільки ми зайняли у МВФ

«Ще на початку кризи втеча капіталу з України, за різними оцінками, дорівнювала 10-15 млрд. доларів на рік. Ці суми якраз еквівалентні кредитам Міжнародного валютного фонду.

Між тим ми спокійно говоримо про це і не робимо нічого, щоб капітал повернувся в Україну», - сказав лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко в ефірі Сумської ТРК «Відікон». Між тим, на думку Семиноженка, для виправлення такої ситуації недостатньо закону про амністію капіталів, що успішно використовують інші країни. Адже у людей, які «сховали» гроші, немає ніякої віри, що завтра держава не відмінить амністію і не почне їх переслідувати. «Довіра до влади – це питання, яке залишається відкритим вже не один рік поспіль», - підсумував лідер «Нової України».

Версія для друку