X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 4:43
29.01.2010

Президент знов розколює суспільство

Екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков прокоментував указ президента про визнання воїнів ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України.

  Указ Ющенка здивування не викликає. Вже очевидно, що президент-банкрот в останні дні свого перебування на вищій державній посаді прагне зробити все, щоб ще більше розколоти наше суспільство. Ющенко, думаю, і сам розуміє, що такими указами він викликає обурення у десятків мільйонів українців. Це або клініка, або маразм. Шокує, звичайно, що борцями за Україну, за її державність для Ющенка не є ті, хто врятував нашу країну від поневолення в роки Великої вітчизняної війни. Але плювати в душу ветеранам для Ющенка стало звичайною і мало не головною справою його життя. Інакше як ганебними його дії я назвати не можу.

Версія для друку