X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
3 кв≥тн¤ 2020 19:52
28.01.2010

Микола Азаров: «Беспристрасні цифри зафіксували вельми невтішну для України новину – падіння економіки продовжується»

Так народний депутат від Партії регіонів прокоментував звіт Держкомстату про соціально-економічний стан країни в 2009 році.

  Державний комітет статистики обнародував звіт про соціально економічний стан України в 2009 році. "Не дивлячись на те, що я був готовий до самих невтішних цифр, опубліковані дані мене просто приголомшили, - так прокоментував статистику народний депутат від Партії регіонів, міністр фінансів в опозиційному уряді Микола Азаров і додав: - Приголомшили тому, що, по моїх розрахунках, вони мали бути трохи краще. Насправді безпристрасні цифри Держкомстату зафіксували найголовнішу, вельми невтішну для України, новина - падіння економіки продовжується". "Місцеві бюджети вже два місяці не мають можливості розпоряджатися своїми грошима"
  Виступаючи на прес-конференції, опозиційний політик підкреслив, що багато країн зуміли не лише відновити національну економіку, але і модернізувати її. Україна ж не лише нічого не зробила для стабілізації ситуації, але продовжує скачуватися вниз, провокуючи додатково до економічного ще і важку бюджетну кризу. Більш того, Микола Янович підкреслив, що вперше країна увійшла до нового року, не маючи ні орієнтирів по соціально-економічному положенню в країні, ні планів виходу з кризи і нормалізації ситуації.
  "Брехня, що звучить з екранів, що нібито "грудень до листопада кращий", не може приховати того факту, що займатися порівняльною арифметикою можна де завгодно, але лише не в уряді. Уряд - це той державний орган, який повинен володіти ситуацією, управляти нею і виправляти її", - відзначив парламентар, додавши, що нинішня "збірна", що працює у виконавчій владі, нічого не змогла запропонувати країні. А та метушня з приводу дерегуляції економіки, про яку Кабмін пригадав за півроку до виборів, ні до чого не привела. "Нічого не можна робити в поспіху, орієнтуючись виключно на завоювання симпатій електорату, орієнтуючись на вибори. Все треба робити фундаментально, стабільно, надійно, несучи відповідальність перед людьми", - констатував політик. І нагадав про ситуацію з проходженням платежів з рахунків місцевих бюджетів. Зокрема, Микола Азаров повідомив: "Сьогодні накопичилися колосальні борги перед місцевими бюджетами. У тому числі і перед Києвом. А все через те, що вже два державних закупівель зникло 40 мільярдів гривень.
   Коментуючи масову видачу безкоштовних земельних актів, опозиційний міністр фінансів сказав: "Дана кампанія, організована за чотири місяці до виборів, не змінить ситуацію в цій сфері. У ряді випадків акти видаються в пожежному порядку без проведення необхідних топографічних робіт на місцевості, встановлення кордонів, точного місцезнаходження ділянок. Це вже привело до виникнення величезної кількості майнових суперечок і до дуже великих проблем. І це лише початок". За словами Миколи Азарова, у тому числі і подібні дії спровокували катастрофічний обвал, що відкинув Україну до рівня розвитку економіки гірше, ніж в 90-х роках. "Швидше за все, українська промисловість досягне рівня 1990 років не раніше ніж через два роки"

 

Версія для друку

Джерело: www.facts.kiev.ua