X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 5:46
10.02.2010

Заява громадсько-політичного об’єднання «Український форум». ЧАС МАСШТАБНИХ ЗМІН В ІМ’Я УКРАЇНИ

Заява прийнята учасниками Круглого столу "Що очікує Україну після виборів?", який відбувся сьогодні, 10 лютого, в готелі "Національний".

Президентські вибори 2010 року стали важливою подією у житті незалежної України. Вони переконливо засвідчили прагнення нашого народу до якнайшвидшого подолання системної кризи, утвердження і зміцнення демократичних засад державного і суспільного життя.
Результати виборів в Україні визнано світом. Тому істерія влади, яка чіпляється за крісла, хоча згідно волі українського народу має піти, заслуговує лише на осуд і громадянського суспільства України, і світової спільноти. Найближчим часом питання про легітимність підсумків президентських виборів повинно бути знято з державного порядку денного.
Вибори довели несприйняття нашими співвітчизниками політики, яка позначена волюнтаризмом і популістською демагогією, непрофесіоналізмом і безвідповідальністю, тотальною корумпованістю, відсутністю перспективного підходу до вирішення нагальних проблем економічного, соціального і духовного розвитку країни. Виборці відмовили у довірі тим, хто систематично порушує Конституцію і закони держави, права і свободи громадян, ображає пам'ять захисників вітчизни у Великій вітчизняній війні, хто своїми висловлюваннями і діями розколює суспільство, для кого головним є за будь-яку ціну дістатися влади.
Зміна політичного керівництва держави, що відбулася внаслідок демократичних, справедливих виборів, відкриває можливості радикальних змін у країні.
Найважливішими завданнями вважаємо:

    * консолідацію суспільства і політикуму, створення здорового морально-психологічного клімату на основі врахування життєвих інтересів різних верств населення і самобутності усіх регіонів;
    * зосередження зусиль на здійсненні конкретних програм для переведення вітчизняної економіки на новітню інноваційну основу, прогресивних змінах її галузевої структури, ефективному використанні наявного виробничого, наукового, кадрового потенціалу, подоланні бідності і безробіття;
    * рішуче підвищення професіоналізму управлінської діяльності на основі відмови від політизації і суб’єктивістських підходів при вирішенні кадрових питань, зміцнення дисципліни і відповідальності у всіх ланках державного апарату;
    * внесення необхідних змін до Основного Закону держави насамперед з метою створення збалансованої дієздатної системи влади на всіх рівнях, наповнення реальним змістом місцевого і регіонального самоврядування;
    * зміцнення правових засад державного і суспільного життя, неухильне дотримання принципу верховенства права і законності;
    * підпорядкування зовнішньополітичної діяльності завданням реалізації національних інтересів України, встановленню взаємовигідних відносин з країнами усіх континентів і, насамперед, із сусідами, зміцнення авторитету, позицій і впливу України в Європі і світі як активного суб’єкту міжнародних відносин.

«Український форум» всіляко сприятиме здійсненню реалістичного політичного курсу нової влади, спрямованого на всебічний прогрес нашого суспільства і створення гідних умов життя народу.

Версія для друку