X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 20:19
10.02.2010

Микола Азаров: Сьогодні повинні об'єднатися політики з різних таборів

Виступаючи сьогодні на Круглому столі «Що очікує Україну після виборів», організованому «Українським форумом», Микола Азаров відзначив, що вихід з сьогоднішньої кризисної ситуації вимагає участі багатьох політичних сил.


Перед лицем катастрофи повинні об'єднатися політики з різних таборів. Адже будь-яке відкладання проблем на потім приведе до їх посилення. Микола Азаров підтримав заяву «Українського форуму», в якій міститься заклик до консолідації українського суспільства і політикуму. На думку Миколи Азарова, істерична реакція Юлії Тимошенко довела, що вона належить до табору тоталітарних політиків, які борються за владу демагогічними методами. «Тепер всі маски скинуті», - підкреслив Азаро

Версія для друку