X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:31
13.02.2010

Експерти прогнозують поліпшення стосунків між Україною і Китаєм після вступу Януковича на посаду Президента.

Українські експерти в середу виступили з прогнозами поліпшення стосунків між Україною і Китаєм після вступу Віктора Януковича до посади президента.

Глава "Українського форуму" Володимир Семиноженко в інтерв'ю Сіньхуа відзначив, що зовнішня політика України на чолі з Віктором Януковичем переходить від однобічної політики до політики максимальної співпраці і добросусідства з провідними країнами світу і багатьма міжнародними центрами, в яких так зацікавлена Україна в цілях свого розвитку. "Вибори Віктора Януковича відбулися в той час, коли ми зрозуміли, що світ став багатополярним, що з'явилися провідні центри впливу, до яких ми відносимо і Китай. Тому очікуємо від зміни зовнішньої політики, що вона буде максимально направлена на співпрацю, безумовно, в національно-українських інтересах, на співпрацю зі світовими центрами, у тому числі і з Китаєм", сказав В.Семиноженко.

 

Версія для друку