X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:23
15.02.2010

Бюджет України знаходиться на межі технічного дефолту

Бюджет України знаходиться на межі технічного дефолту, оскільки об'єм зобов'язань Держказначейства більш ніж в 10 разів перевищує суму вільних коштів, заявили в Рахунковій палаті.

Ручне управління 50% витрат держбюджету в 2009 році привело систему державних фінансів до технічного дефолту, заявив глава Рахункової палати Валентин Симоненко. За його даними, на 1 січня на єдиному казначейському рахунку (ЕКС) знаходилося всього 1,7 млрд грн., тоді як об'єм зобов'язань Держказначейства перевищував цю суму в 15 разів - 25,4 млрд грн. До початку лютого розрив між об'ємом вільних коштів (2,4- 2,5 млрд грн.) і зобов'язаннями держави виріс ще на 2 млрд грн. Борг перед бюджетними розпорядниками, кошти яких знаходяться на ЕКС, досяг 28,3 млрд грн. "Основні причини такого стану справ - незаконне кредитування "Нафтогазу" і фінансування Пенсійного фонду, яке в 2009 році здійснювалося з порушенням Бюджетного кодексу і закону "Про держбюджет", - підкреслив Симоненко.

 

Версія для друку

Джерело: rus.newsru.ua