X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:44
16.02.2010

Вторая палата парламента – вопрос сохранения целостности государства

На данном этапе Украине нужно менять Конституцию не под одного политика, а для всего общества. Преодолеть раскол страны, который со всей очевидностью продемонстрировали прошедшие выборы, можно единственным способом – учредив вторую палату парламента, - считает лидер Гражданского блока «Новая Украина» Владимир Семиноженко.

Во всех цивилизованных странах вторая палата служит эффективным инструментом балансирования и равного представительства интересов регионов. В ситуации, как у нас, когда в стране пока нет общенациональных партий, формирование палаты представителей – вопрос сохранения целостности государства.

 

Версія для друку