X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 3:41
17.02.2010

Нова багатовекторність?

Зовнішньополітичний курс України необхідно адаптувати до реалій багатополярного світу. Насамперед нам варто відмовитися від застарілих уявлень про наявність єдиного центру сили, на який і потрібно орієнтуватися, - вважає екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко.

Сьогодні на лідируючі позиції в світі виходять такі держави, як Китай, Індія, Росія, Бразилія, Мексика – з усіма ними слід будувати системні відносини, бо це відповідає національним інтересам України. Отже, в умовах багатополярності оптимальною формулою зовнішньої політики України є багатовекторність. Як підкреслив Анатолій Зленко, незважаючи на те, що багатовекторність поки що не знайшла однозначної підтримки серед українських політиків, вона успішно застосовується на практиці. Разом з тим важливо, щоб ми не втратили із поля зору центральний вектор нашої зовнішньої політики – це євроінтеграція. Інакше Україна ризикує повторити долю летючої миші із відомої притчі. Птахи відмовляються признавати летючу мишу, бо вона все ж таки миша, а миші – бо вона все ж таки літає.
Версія для друку