X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:45
23.02.2010

От идеалов «оранжевой» власти отказывается даже Западная Украина

Провальная политика «оранжевой» власти привела к размыванию идентичности жителей западных областей Украины. Сегодня ни по проблеме НАТО, ни по вопросу отношений с Россией у них уже нет такого единства, как пять лет назад.

Согласно опросу, проведенному Институтом социологии НАНУ в феврале 2010 года, на вопрос о вступление Украины в НАТО на Западе не смогли ответить 43,97% (на Востоке – только 16,67%), на вопрос о присоединении Украины к России и Беларуси – 30,46% (на Востоке – 10,15%).
С полной версией результатов социологического исследования можно ознакомиться на нашем сайте Гражданского блока "Новая Украина"в разделе Проекты.

 

Версія для друку