X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:44
24.02.2010

Жага влади застить очі…

Заяви прем'єр-міністра, колишнього кандидата в президенти України пані Тимошенко, яка програла вибори, про те, що вона не визнає Віктора Януковича обраним президентом, збирається ігнорувати церемонії його інавгурації, викликає, щонайменше, подив, - сказав виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

 Це виклик світовій громадській думці, яка визнала демократичність і відкритість виборчої кампанії. Це зверхнє ставлення до волі виборців, які віддали перевагу суперникові пані Тимошенко. Це прояв, в найкращому випадку, політичної і правової безграмотності. Скажу більше – такі заяви викликають сумніви щодо психічної повноцінності такої людини. Невже патологічне жага влади могла привести державного діяча, главу уряду в стан, коли вона може проявляти таку неповагу до Конституції, до загальноприйнятих норм поведінки в подібних ситуаціях? Все це викликає глибокий жаль. Схоже, що для пані Тимошенко спокій в країні, консолідація суспільства, які так потрібні, щоб вивести з глибокої кризи нашу економіку, нічого не означають. Таких людей до влади допускати не можна.

 

 

 

Версія для друку