X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:56
11.05.2008

Відбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті Полтава

На базі Полтавського техуніверситету відбулося відкрите засідання Громадсько-політичного об’єднання «Українського форуму» «Україна-2015: Національна стратегія розвитку».

Обговорити плани на майбутнє приїхав на Полтавщину й  голова  „Українського форуму” академік НАН України Володимир Семиноженко. Зокрема, він зазначив, що очолювана ним організація існує вже більше року. "Країна не може рухатися вперед без власної стратегії, яка б згрупувала людей, а не популяризувала певну політичну програму", - наголосив Володимир Семиноженко. На переконання членів громадсько-політичного об’єднання, урядові програми не повинні бути суто партійними документами на кшталт передвиборчих. "Участь у обговоренні взяв і голова ОДА Валерій Асадчев, який зазначив: "Ми відгукнулися на цю пропозицію не тому, щоб зробити реверанс у сторону "Українського форуму”, а тому, що підняті проблеми справді важливі". Засідання продовжило традицію «Українського форуму» щодо обговорення стратегічних орієнтирів української держави в сфері економіки, соціально-гуманітарного розвитку, зовнішньої та внутрішньої політики. «Україна-2015» має амбітну мету – за мінімум часу вийти на рівень розвитку передових країн світу. Головним інструментом досягнення цієї мети, на думку учасників форуму, має стати модернізація в усіх сферах суспільного життя, а умовою її успіху – об’єднання реформаторських зусиль громадянського суспільства, влади та бізнесу.
До речі, обговорення Національної стратегії розвитку України в регіонах  розпочали в січні поточного року. Відповідні заходи вже відбулися у  Києві, Харкові, Запоріжжі, а сьогодні - й у Полтаві. Версія для друку
Відбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті ПолтаваВідбулося Відкрите засідання Громадсько-політичного об'єднання "Український форум" у місті Полтава