X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:30
24.02.2010

Янукович доможеться безвізового режиму з ЄС - А. Зленко

Новообраний Президент Віктор Янукович зробить все для того, щоб домогтися від Євросоюзу запровадження безвізового режиму для України. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив колишній міністр закордонних справ Анатолій Зленко.

"Я працював із Януковичем як із прем'єром і я знаю, що це людина, зорієнтована на результат. Він любить вирішувати такі складні питання. Я думаю, що сказати, що "дожме" - це не літературне слово і я не хотів би його вживати. Але я думаю, що все буде зробленого для того, щоб зробити цей безвізовий режим", - сказав Зленко.

За його словами, для отримання безвізового режиму Україні потрібно виконати певні умови.

"Нам треба буде виконати деякі умови, які адаптували б нас до тих стандартів і вимог, які сьогодні ставить перед нами Європейський Союз. Перш за все йдеться про адміністративні заходи - це стосується Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, і прикордонників, і МЗС, і цілої низки міністерств та відомств, які причетні до цього безвізового режиму", - сказав дипломат.

Як заявив Анатолій Зленко, центральним вектором у зовнішній політиці нового Президента має бути європейська інтеграція. За його словами, те, що перший візит, як очікується, Янукович здійснить 1 березня до Брюсселя, якраз і відповідає цьому "центральному вектору".

"Я думаю, що це нормальний візит, який дасть можливість познайомитися з представниками Єврокомісії та Євросоюзу, а з іншого боку, звичайно, довести головні, так би мовити, напрями зовнішньополітичної діяльності в контексті реалізації європейської інтеграції", - заявив екс-міністр закордонних справ.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/news/1967273.html

Версія для друку