X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:36
01.03.2010

Українська економіка знаходиться в переламному пункті.

Падіння ВВП України в 2009 році досягло рекордного для Європи показника на рівні 13,9%, повідомив глава Рахункової палати України Валентин Симоненко. За його даними, динаміка приросту державного боргу торік перевищила критичний рівень: його об'єм досяг 35% ВВП.

 Глава Рахункової палати вважає, що економічна криза в Україні за минулий рік набула системних ознак. Подальший розвиток ситуації, за його словами, багато в чому залежить від дій нової влади: стан справ може як покращитися, так і погіршати.
  “Сьогодні ми знаходимося в переламному пункті. Ми довго в цьому стані не утримаємось”, — підкреслив Симоненко.
  Кажучи про виконання держбюджету в 2009 році, глава Рахункової палати відзначив, що він не був виконаний практично ні за одним показником.
  При цьому, за його оцінкою, оприлюднені Міністерством фінансів показники істотно спотворені, оскільки містять безпідставне зарахування в прибуткову частину держбюджету спеціальних прав запозичень на суму близько 14 млрд грн., переплату податків також на 14 млрд грн. і невідшкодування податку на додану вартість (ПДВ) на 23 млрд грн.
  Глава Рахункової палати також відзначив, що Україна повернулася до системи взаємозаліків і практикує списання боргів в бюджетному секторі.
  Кажучи про перспективи 2010 року, Симоненко виступив за оптимізацію структури бюджетних витрат і визначення реальних джерел фінансування дефіциту держбюджету.

Джерело: http://news50.info/novosti/2010/02/27/news8821.htm

Версія для друку