X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 4:34
02.03.2010

Георгій Крючков: Справу Лозинського зам'яти не вдасться

Справу екс-депутата від БЮТ Віктора Лозинського зам'яти не вдасться. Таку думку висловив член ЦК Компартії України Георгій Крючков. Я не думаю, що справу Лозинського замнуть. Воно настільки кричуще і однозначне, що, щоб його зам'яти потрібне велике нахабство

 З іншого боку, в цьому могли б бути зацікавлені деякі фігуранти по лінії БЮТ. А Генпрокуратура, наскільки я розумію, діє сьогодні більш-менш об'єктивно і, у всякому випадку, під БЮТ не стелиться. Адже, як відомо, бютівці дуже негативно ставились до дій нинішнього генпрокурора. Я не думаю, що цю справу спустять на гальмах, - заявив Георгій Крючков. В той же час він відзначив, що справа В. Лозинського навряд чи матиме політичні наслідки для Ю. Тимошенко. Прямий зв'язок з Лозинським не зафіксований. Всі вже забули, що фракція БЮТ після інциденту вимагала надати Лозинському звання Героя України. Почалися інші турботи, клопіт і проблеми, тому в особистому плані на неї це не вплине, - сказав Георгій Крючков.

Джерело: http://www.from-ua.com/politics/6ecffd07acecc.html

Версія для друку