X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 7:27
04.03.2010

«Брязкання зброєю» біля російських кордонів приведе до нарощування оборонної потужності РФ

Кілька днів тому Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка передбачає зміцнення співпраці ООН з ОДКБ. Важливим напрямом такої співпраці може стати участь миротворчих сил, створюваних ОДКБ, в операціях, у тому числі за мандатом Совбеза ООН, повідомляє Newsru.com.

В той же час саме в ці дні НАТО починає масштабні навчання біля російського кордону на знак солідарності з країнами Балтії. Висловлюються думки про те, що країни Балтії серйозно задумалися про проведення подібних учбових операцій після подій в Грузії серпня 2008 року, а також російсько-білоруських навчань «Захід-2009» влітку і восени минулого року, в яких взяли участь близько десяти тисяч військових. Так хто Росія Заходу сьогодні – надійний партнер або потенційний противник? Свою думку з цього приводу висловив екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

Ці дві новини носять суперечливий характер. З одного боку, очевидні наміри західних країн нормалізувати ситуацію в світі, залучити Росію до акцій ООН, і це заслуговує на підтримку. З іншого боку, «брязкання зброєю» на кордоні з Росією не вписується в цей напрям. Але я б не драматизував дані обставини. Навчання проводилися і проводитимуться. А те, що вони проводяться демонстративно біля російських кордонів, так це лише ще більше стимулюватиме РФ на зміцнення її оборонної потужності. Вигідно це прибалтійським державам чи ні - їх справа.

Версія для друку