X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 8:31
04.03.2010

Кредит не допоміг, а завадив

Кредит МВФ – перший засіб, до якого звернулася «кризова» Україна, і останнє – до чого звернулась Греція, виявившись на межі фінансового колапсу. Напевно, це невипадково.

«Чужими і при цьому дуже дорогими грошима уряд Ю. Тимошенко намагався компенсувати відсутність системної антикризової програми і власну некомпетентність. Не вийшло. Хоча за два роки держборг збільшився в п'ять разів, позикові кошти не допомогли ані вітчизняній промисловості, ані фінансовому сектору, який практично повністю зупинив кредитування, ані цілям соціального захисту від наслідків кризи. Сьогодні падіння промислового виробництва в Україні досягло 22%, а це вдвічі більше, ніж в тій же Греції. В результаті неспроможний уряд поставив під питання економічну спроможність держави», - сказав лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко.

Версія для друку