X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 лютого 2021 5:22
15.05.2008

В Херсоні відбулось виїзне засідання "Українського форуму"

Черговим регіоном, де пройшло виїзне засідання “Українського Форуму”, стала Херсонщина. Захід був присвячений обговоренню проекту “Національної стратегії розвитку: Україна – 2015”, а взяли в ньому участь голова “Українського Форуму”, академік НАНУ В. Семиноженко, голова Херсонської обласної ради В. Демьохін, представники органів місцевого самоуправління, науковці, бізнесмени та громадські діячі області.

“Національна стратегія розвитку: Україна – 2015” підсумовує результати багатомісячної роботи “Українського Форуму”, спрямованого на створення громадського порядку денного для України, визначення стратегічних орієнтирів державного розвитку, адекватних рівню та складності завдань і викликів, що сьогодні стоять або найближчим часом постануть перед нашою країною.

“Національна стратегія розвитку: Україна – 2015” створювалась за безпосередньої участі Інституту економіки і прогнозування НАНУ, Інституту демографічних і соціальних досліджень НАНУ, Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Харкові при Президенті України, а також провідних фахівців та експертів у галузі економіки, політики, права, гуманітарного та суспільного розвитку. В Стратегії підсумовані результати дослідження “Стратегічні виклики суспільству та економіці України у ХХІ сторіччі” під редакцією академіка НАНУ В. Геєця, академіка НАНУ В. Семиноженка тощо.

Також Стратегія базується на підсумках круглих столів, конференцій, семінарів, які були проведені “Українським Форумом” протягом 2006-2007 років за участю державних діячів, лідерів політичних партій, громадських об’єднань.

Самі автори праці вважають її відповіддю на гострий дефіцит державного стратегічного планування в Україні. Мета ж у видання доволі амбітна – входження України до кола розвинених країн світу в історично стислий проміжок часу. Такі цілі базуються на здатності держави самостійно визначати своє майбутнє та на здійсненні масштабної модернізації суспільства, економіки, держави.

Обговорення Стратегії на Херсонщині далеко не перше серед переліку інших регіонів України. Проте засідання вийшло дуже вдалим.

“В Херсонській області відбулось одне з найцікавіших та найзмістовніших обговорень “Національної стратегії розвитку: Україна – 2015”, що була розроблена “Українським Форумом”. Зараз ми ці обговорення проводимо по всій Україні. Сама ж стратегія націлена на те, щоб наша країна в стислий проміжок часу була однією з провідних європейських держав”, - саме так підсумував результати проведення виїзного засідання “Українського форуму” його голова, академік НАНУ В. Семиноженко.

“Ми зі свого боку надамо рекомендації до Стратегії, - розповів голова Херсонської обласної ради Володимир Демьохін. - Вже існує домовленість, що в Херсоні буде відкрито відділення “Українського Форуму”. Насправді ідей дуже багато, сподіваємось, що вони допоможуть удосконалити цей важливий документ”.

Версія для друку
В Херсоні відбулось виїзне засідання "Українського форуму"В Херсоні відбулось виїзне засідання "Українського форуму"В Херсоні відбулось виїзне засідання "Українського форуму"В Херсоні відбулось виїзне засідання "Українського форуму"