X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:40
09.03.2010

Конституційний суд розгляне питання про законність виборів за закритими списками?

«Ті, хто сьогодні готуються оскаржити в Конституційному суді легітимність нової коаліції, повинні подати позов на самих себе за норму про вибори за пропорційною системою закритих списків.

За даними соціології, майже 43% українців вважають, що нам не потрібна багатопартійна система – число противників багатопартійності з 1994 року виросло більш ніж на третину. Ще 30,5% не знають, як відповісти на це запитання. По суті, це вирок «помаранчевій» владі, яка узаконила недопартійну антидемократію. Отже чекаємо рішення судів», - сказав лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко, коментуючи дискусію щодо законності створення парламентської більшості.

Версія для друку