X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:46
10.03.2010

Зменшення суми Шевченківської премії до 120 тис. грн. - наслідок кризи

Розмір літературної премії імені Т. Шевченка зменшили до 120 тисяч гривень через кризу.Про це заявив академік НАН України Володимир Семиноженко на прес-конференції.

"Не треба це сприймати як тиск президента на комітет чи лауреатів. Це навпаки приклад, символічний приклад. Перше, що зробив президент - знизив собі зарплату, другий крок - зменшив грошовий еквівалент премій - це наслідок кризи", - сказав він.
За словами В. Семиноженка, зменшення суми премій - це більш символічний жест, адже бюджетні програми цього року будуть значно скорочені.
Академік порівняв Україну з Грецією, де представники мистецтва почали жертвувати свої гонорари на користь державного бюджету через складну фінансову ситуацію в Україні.
"У минулому році на Шевченківську премію було виділено 2 млн. грн. Її отримало 5 осіб. В еквіваленті по 160 тис. грн. У цьому році на Шевченківську премію виділили 1,2 млн. грн., її отримало 11 лауреатів, два з яких розділили премію у 120 тис. грн. на двох", - сказав він.

Версія для друку

Джерело: www.golosua.com