X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:27
10.03.2010

«Питання про надання звання Героя України С.Бандері і Р.Шухевичу необхідно детально проаналізувати з правової точки зору»

Лідер Громадянського блоку «Нова Україна», академік НАН України Володимир Семиноженко вважає, що найближчим часом фахівці дадуть правову оцінку указу екс-президента України Віктора Ющенка про надання звань Героя України провідникові ОУН Степану Бандері і головному командиру УПА Роману Шухевичу. Таку думку Семиноженко висловив сьогодні на прес-конференції в Києві, відповідаючи на питання журналістів.

«Будь-який документ Президента - це правовий акт, і цей правовий акт має бути бездоганним. Є точка зору суспільна, є точка зору європейського співтовариства, а є ще проблеми правової чистоти. І тому правові моменти дуже важливі. Безумовно, першочергове - це точка зору суспільства. Причому, я хочу підкреслити, не точка зору однієї частини суспільства... Найближчим часом всі правові моменти будуть з'ясовані і ухвала окремо буде винесена, і буде повідомлено», - сказав Семиноженко. Він також відзначив, що питання про надання звання Героя України С.Бандері і Р.Шухевичу необхідно зараз детально проаналізувати «з правової точки зору».  «Тому що, якщо ми розпочнемо зараз суцільні відміни, суцільних  квазі-люстрації, ми прийдемо не до побудови чого-небудь, не до креативу, а навпаки - до чергової розрухи», - підкреслив Семиноженко.

Версія для друку