X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:32
12.03.2010

Президент України діє рішуче і оптимально

Створення стійкої більшості у Верховній Раді - свідчення того, що нова влада починає з найголовнішого – зі стабілізації внутрішньополітичного становища в Україні.

Те, чого помаранчеві лідери так і не спромоглися досягти за цілих п’ять років свого урядування, стає реальністю вже у перші дні перебування на посту нового глави держави. У свою чергу, динамічне формування нової коаліції відкриває шлях до проведення реформ, без яких Українська держава не зможе подолати наслідки надзвичайно глибокої соціально-економічної кризи, в якій країна опинилася не без допомоги колишнього президента В.Ющенка і екс-прем’єр-міністра Ю.Тимошенко. Тому істерика з їхнього боку стосовно нібито неконституційних змін до Закону України «Про Регламент Верховної Ради» уже не обдурять вчергове суспільство. Сили ж, що підтримують нового Главу держави, демонструють готовність розрубати гордіїв вузол казуїстичних перешкод, нагромаджених пересвареними за крісла політиками з так званого демократичного табору. Хіба кожний окремий депутат, обираючись у парламент, зобов’язувався діяти тільки задля розвитку своєї держави? Коли вчорашній президент разом з тепер уже колишньою главою уряду прикриваючись цинічним принципом політичної доцільності, всупереч букві і духу Конституції України розганяли працездатний парламент – це не викликало у них жодних сумнівів. Коли ж в ім’я порятунку держави більшість депутатів у відповідності до Основного Закону проголосували за усунення бар’єрів на шляху до формування стійкої коаліції  - це оголошується ледь не антиконституційним переворотом.

Зрештою, чи варто дивуватися такій реакції політичних лузерів? Все, що свідчить про успіх нового президента – це підтвердження справедливості вибору народу, який проголосував за відсторонення їх від влади. Знаючи їхню природу і породу, можна передбачити, що вони оскаржуватимуть будь-який крок нового Президента України – і в подальшому. Вирішення мовного питання, нормалізація відносин з Російською Федерацією, підтвердження незмінності курсу на європейську інтеграцію викликатимуть у них лише роздратування. Оскільки інші змогли зробити те, на що вони в принципі не спроможні. Тому що час – проти них. Тому що нова більшість у парламенті, яка підтримує політику В.Януковича – це переконливе свідчення перемоги реформаторських сил – антитеза помаранчевій безпорадності.

 

Володимир Семиноженко, Голова «Українського форуму», академік НАНУ
Петро Толочко, член Ради «Українського форуму», академік НАНУ
Геннадій Книшов, член Ради «Українського форуму», директор Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, академік НАНУ
Борис Олійник, член Ради «Українського форуму», 
Юрій Алексєєв, член Ради «Українського форуму»,  Герой України, генеральний директор Національної космічної агенції України (2005-2009 рр.)

Версія для друку