X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:37
14.03.2010

В. Семиноженко закликає опонентів до цивілізованих стосунків між владою і опозицією

Політичні сили, що оголосили про перехід в опозицію до нової влади, повинні ввести не тотальні перешкоди роботі влади, а змагання ідей, дій і результатів. Про це заявив під час дискусії в ефірі програми "Шустер Live" віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питаннях Володимир Семиноженко, передає кореспондент Укрінформу.

"Всім набридли чвари. Я співчуваю і хочу допомогти сьогодні опозиції як представник команди влади. В країні повинна існувати потужна опозиція, але це має бути інтелектуальна опозиція", - сказав він.
  За словами Володимира Семиноженка, сьогодні вкрай необхідно впровадити дискусію між представниками влади і опозиції відносно подальшого розвитку країни, у тому числі і того, що необхідно зробити для запобігання другій хвилі кризи, акцентувати увагу на рішенні таких питань як розвиток освіти, забезпечення високотехнологічної економіки і інноваційного руху країни. Разом влада і опозиція повинні вирішувати такі проблеми, як закриття розриву бюджету Пенсійного фонду на рівні 25 мільярдів гривень і дефіциту Державного бюджету в 100 мільярдів гривень.
  В той же час В. Семиноженко відзначив, що діюча урядова команда дійсно відзвітує про свої перші дії через сто днів перебування при владі, але впродовж цього часу опозиція повинна не перешкоджати, а допомагати цій команді. "Нині, коли ми знаходимося на другому дні існування уряду, не можна говорити про результати. Можна говорити лише про наміри і поставлені завдання ", - відзначив він, застерігаючи політичних опонентів від критики дій уряду.
  Кажучи про освіту, Володимир Семиноженко підкреслив, що це важливий напрям, що забезпечує конкурентоспроможність трудових ресурсів України. Але які-небудь зміни, як і в інших секторах, на його думку, тут можна зробити лише коли будуть розроблені всі необхідні програми як на короткострокову, так і на довгострокову перспективу. "Але дайте сьогодні зробити те, що потрібно зробити в Міністерстві освіти. Реформою освіти ніхто не займався. Займалися лише імітацією реформ в системі оцінки знань", - заявив В. Семиноженко у відповідь на критику в адресу новоназначенного міністра освіти Дмитра Табачника. Володимир Семиноженко вважає недоречним збереження стосунків між владою і опозицією, як боротьба на знищення. "Сьогодні йде суперництво політичних сил в країні, це боротьба на знищення, а не на поліпшення ситуації в країні", - відзначив він.

 

Джерело: http://www.ukrinform.ua/rus/order/?id=898399

Версія для друку