X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:44
16.03.2010

Новий уряд сформований на основі громадянської коаліції

«Консолідація політикуму і суспільства – єдина дорога, яка приведе країну до успіху. Перший крок в цьому напрямі – формування нового уряду на основі громадянської коаліції. Те, про що так багато говорила екс-прем'єр-міністр, стало реальністю лише зараз.

У Кабінеті Міністрів представлені не лише члени парламентських партій, але позапарламентських політичних і громадянських сил.  Як лідер Громадянського блоку «Нова Україна» можу сказати – це наша загальна перемога», - заявив Володимир Семиноженко. Він також відзначив: «Перед новим урядом стоїть масштабне і вкрай актуальне завдання, не лише закласти основи поступального, якісно нового економічного розвитку, але і «укласти» новий суспільний договір. Він тим більше необхіден в кризу, коли перспективи країни безпосередньо залежать від громадянської мобілізації навколо загальних цілей». За словами Володимира Семиноженка, впродовж останніх п'яти років люди відчували себе чужими у власній державі. «Вже сьогодні ясно: нова влада працюватиме для того, щоб переламати цю тенденцію», - сказав він.

Версія для друку