X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:45
16.03.2010

Анатолій Зленко: «Євроінтеграція - це не лише зовнішня, а і внутрішня політика»

"Євроінтеграція - це не лише зовнішня, а і внутрішня політика. А вона - це одне із головних гальм, який стримує наші євроінтеграційні процеси. Виникає питання - як буде розвиватися економіка в умовах поточної і нової економічної кризи, яка, очевидно, десь у 2012 році з'явиться, адже відбувається переформатування світової економіки, і постають нові виклики", - сказав екс-міністр закордонніх справ Анатолій Зленко під час "Круглого столу" "Євроінтеграція України. Членство чи асоціація?"

На переконання екс-глави МЗС, "сьогодні Україна знаходиться в такому стані, що не може бути і мови про якусь заявку на членство. 17 років пройшло після того, як була ухвалена Постанова Верховної Ради про основні напрями зовнішньої політики. Але об'єктивно зовнішня політика потребує чіткого майбутнього визначення - за 17 років змінилося багато чого в світі. Йде переформатування політичних сил, створюються нові центри, робляться нові акценти. І це має бути відображено в законодавстві, і це додатково стимулюватиме євроінтеграційні процеси".
Як відзначив А.Зленко, Президент В.Янукович "чітко заявив, що ключовим пріоритетом є вступ України до ЄС при розвитку діалогу з РФ. Я не буду оцінювати такі дрібниці, як перший чи другий візит нового Президента. Це важливо, звичайно. І візит до Брюсселю знайшов позитивний відгук. Але це для великої політики - дрібниці. Є певний трикутник пріоритетів України - Росія, ЄС, США. Хтось із них мав бути першим. Лише практична робота покаже, чи ми відповідаємо тому, який перший крок зробили".
"Я позитивно оцінюю перші зовнішньополітичні кроки нового Президента і сподіваюсь, що найближчим часом вони будуть продовжені", - сказав А.Зленко.


http://www.unian.net/ukr/news/news-367117.html

Версія для друку