X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 6:44
20.03.2010

В Україні відновлять вільні економічні зони

Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко заявив сьогодні в Харкові, що в Україні знову створять вільні економічні зони. "Уже дані доручення про відновлення на новому етапі того, що було зруйновано 2005 року і що завдало величезної шкоди", - заявив Семиноженко.

За словами віце-прем'єра, до законодавства будуть внесені зміни, які передбачатимуть відновлення роботи спеціального режиму інвестиційної діяльності на території Харкова та підтримку, зокрема, заводу імені Малишева.

 http://www.radiosvoboda.org/content/news/1988812.html

Версія для друку