X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:10
24.03.2010

"Ми всі повинні бути українцями і йти під одним прапором - українським.

Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко заявив в ефірі "5 каналу" спростував звинувачення в узурпації керівних посад країни вихідцями з Партії регіонів.

"Ми всі повинні бути українцями і як говорить наш Президент, йти під одним прапором - українським. Є тільки одна вимога - наскільки ти професійно можеш працювати, наскільки ти розумієш сучасний підхід до вирішення завдань. Я думаю, що це головна цементуюча основа, в тому числі й коаліції, а те, що коаліція буде розвиватися і питання буде знято, це однозначно, іншого не дано. Ми не можемо допустити безладу в країні", - запевнив В. Семиноженко.

 http://www.golosua.com/

Версія для друку