X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:26
24.03.2010

Правительство определились с курсом доллара на 2010 год

По мнению совета национального банка, среднегодовой курс должен составить 8 гривен за доллар.

Член совета Национального банка Валерий Геец подтверждает, что существует ориентир 8 гривен/доллар, однако не исключает, что прогнозный показатель может составить и 8,2 гривен/доллар. Геец считает, что рассчитывать доходы и расходы бюджета-2010 на основе курса 8-8,2 гривен/доллар, руководствуясь текущими тенденциями на валютном рынке, опасно. По его мнению, со стороны правительства правильнее было бы заложить в проект бюджета консервативный ориентир (вплоть до 8,4-8,5 гривен/доллар), чтобы обезопасить себя от завышенной курсовой оценки и, как следствие, недоимки в бюджете.

 

 http://kp.ua/

Версія для друку