X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:23
25.03.2010

Сотрудничеству Украины и России поможет атмосфера доверия

Атмосфера уважения и доверия в российско-украинских отношениях поможет сторонам выстраивать динамичное сотрудничество в интересах обоих сторон, считает бывший глава МИД Украины Анатолий Зленко.

"Если будет господствовать атмосфера уважения и доверия, то вскоре мы, конечно же, выйдем на новый рубеж общения, который даст импульс динамичному развитию сотрудничества в интересах обоих государств", - заявил он, выступая в четверг на конференции "Россия и Украина: новые горизонты взаимоотношений".

По его словам, "предыдущие пять лет для Украины стали сильным испытанием на компетентность". Однако сейчас при новом правительстве следует ждать перемен.

"Недавний визит президента Украины в Российскую Федерацию подтвердил, что обе стороны заинтересованы в межгосударственном диалоге и выстраивании двусторонних отношений на равноправной и взаимовыгодной основе в духе дружбы и добрососедства", - отметил экс-глава МИД Украины.

 

Версія для друку