X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:28
25.03.2010

Існує дефіцит кадрів для потреб нової економіки

Запустити економічні реформи, поза сумнівом, важливо, але це лише половина справи, - вважає Володимир Семиноженко. Рано чи пізно економічний прорив встане перед об'єктивною перешкодою - дефіцитом кадрового резерву для потреб нової економіки.

 За його словами, вже найближчими роками самими затребуваними будуть інженери, технологи ІТ-спеціалісти і кваліфіковані робітники. Між тим, інженерні спеціальності в українських вузах - найменш престижні, а система профтехосвіти фактично зруйнована.
На його думку, необхіден "повний аудит не лише бюджетної сфери, але і стану ринку праці, структури держзамовлення і вмісту професійної підготовки майбутніх фахівців". В. Семиноженко висловив упевненість: Україна повинна приєднатися до міжнародної програми оцінки навиків і компетенцій дорослого населення PIAAC. До речі, цього року таке дослідження вперше провадиться в Росії. Отримані дані про реальні професійні компетенції працюючих громадян повинні стати "базою" для Мінпраці і Міносвіти. "Освітні програми і підготовка фахівців загалом повинні працювати на випередження, тобто під нові сектори економіки", - упевнений політик

 www.ukrinform.ua

Версія для друку