X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:02
27.03.2010

Шкільні підручники підносять міфи, які згодом можуть зіграти руйнівну роль у міжнаціональних відносинах в СНД.

"Етнічний підхід загрожує небезпекою, оскільки призводить до того, що дослідники знаходять все нові історичні образи", - заявив історик, академік НАН України Петро Толочко на науково-практичній конференції в Києві.

Шкільні підручники, зазначив Толочко, подають міфи, які згодом можуть зіграти руйнівну роль у міжнаціональних відносинах у СНД.
За його словами, він не знає істориків, які пишуть підручники історії для українських шкіл, але написане ними іноді його "просто вражає".
"Треба міняти підхід. Цей міф принижує, перш за все, український народ, який ніби-то протягом сторіч всі тільки били і принижували. Як тільки націоналісти цього не розуміють? Треба пам'ятати одне - ніколи Україна не була колонією", - наголосив історик, додавши, що в російській політичній еліті українці завжди відігравали важливу й значиму роль.

www.tochka.net

Версія для друку