X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:16
29.03.2010

Зростання конкурентоспроможності України є головним орієнтиром внутрішньої політики - В.Семиноженко

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко заявляє, що він переконаний: нашій державі потрібна внутрішня політика, яка б відповідала сучасним реаліям.

"Багатополярний світ передбачає не стільки наявність кількох "центрів сили", скільки розмаїття локальних союзів, створених під конкретні цілі", - зазначив В.Семиноженко.

На його думку, інтеграція - це сценарій минулого. Повною мірою Україна реалізує національні інтереси лише тоді, коли перестане вибирати між ЄС і ЄЕП, примножуючи власні вигоди по всіх напрямках міжнародної політики.

"Будь-яка ініціатива, в якій ми могли б брати участь, повинна оцінюватися під єдиним кутом зору: наскільки вона сприяє зростанню конкурентоспроможності української держави. Зараз не час для "іміджевих проектів". Посилення економіки, науки, освіти - питання виживання", - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Версія для друку