X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:04
01.04.2010

Володимир Семиноженко: Якщо ми хочемо побудувати потужну економіку, нам не обійтись без науки

Україна досі демонструє високий рівень наукових досліджень і здатність створювати унікальні розробки і технології, затребувані в наукових проектах світового значення? - заявив Володимир Семиноженко під час брифінгу щодо питань науково-технологічного та інноваційного розвитку України, присвяченого запуску дослідницької програми Великого адронного колайдера у Центрі Європейських ядерних досліджень (ЦЕРН.

«Новітні технології власного виробництва не тільки відкривають Україні шлях у світову науку, а й формують потенціал економічного зростання і конкурентноздатності. Якщо ми хочемо побудувати потужну економіку, нам не обійтись без науки. Саме розвиток науки в єдиному комплексі з інноваціями, освітою, технологіями мають стати завданням номер один для держави», -

Він акцентував увагу на тому, що сьогодні фізики ЦЕРН розпочинають роботу над створенням колайдерів нового покоління, де вже беруть участь, зокрема, вчені Інституту прикладної фізики НАНУ.

«Незважаючи на відчутний внесок українських вчених у роботу ЦЕРН, Україна офіційно не є членом або спостерігачем у цій організації. Вже в цьому році ми плануємо підписати важливий документ про співробітництво між Кабінетом Міністрів України і ЦЕРН. Але цього недостатньо. Необхідно фінансування науки на рівні принаймні 1,7% ВВП, як це передбачене Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», а не 0,3%, як протягом останніх років. Наука – це одна з небагатьох сфер людської діяльності, де Україна зберігає стратегічні переваги. Змарнувати їх абсолютно неприпустимо», - підкреслив Семиноженко.
Віце-прем’єр-міністр додав, що наукові дослідження за такими критично важливими напрямами, як фізика високих енергій, неможливо здійснювати силами окремих держав. «Європа інтегрує свої зусилля в науці. І Україна може і має бути учасником такої інтеграції», - підсумував Володимир Семиноженко.

Версія для друку