X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:39
06.04.2010

Питання віри перебуває поза компетенцією влади - Володимир Семиноженко

Такі тонкі питання, як віра та релігійна традиція, взагалі не можуть бути в компетенції влади, вважає віце-прем'єр- міністр України Володимир Семиноженко. На його думку, створення єдиної помісної православної церкви в Україні має йти природним шляхом.

Володимир Семиноженко зазначив, що спроби Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко прискорити цей процес лише загальмували об'єднавчі тенденції й спрацювали "в мінус". "Закономірна реакція віруючих на втручання "зверху" - спротив та неприйняття", - підкреслив він.

Нагадаємо, що у пасхальну ніч Володимир Семиноженко відвідав храми всіх християнських конфесій, зокрема взяв участь у богослужіннях у соборі Святого Олександра Римо-католицької церкви, Володимирському соборі Української православної церкви Київського патріархату, Андріївській церкві УАПЦ, а також у Києво-Печерській лаврі.

Версія для друку