X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:54
06.04.2010

Серед пріоритетів - гуманітарна сфера

Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко наголошує на необхідності поглиблення та розвитку співпраці між Україною і Росією в гуманітарній сфері. Про це він заявив під час зустрічі з радником Президента Російської Федерації Михайлом Швидким.

Обговорювався комплекс актуальних питань розширення співпраці між Україною і Росією в таких напрямках, як освіта, наука, культура. Зокрема, учасники зустрічі висловилися за поглиблення двостороннього співробітництва щодо обміну досвідом серед студентської та творчої молоді, а також збільшення терміну таких навчань. В. Семиноженко висловив побажання збільшити кількість квот на наступний рік у навчальних закладах Росії для української молоді. Також сторони підтримали ідею проведення "круглих столів" за участю громадських діячів та представників ЗМІ обох країн.

Окрім того, обговорено питання святкування 65-ї річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Віце-прем'єр-міністр повідомив про затвердження плану заходів із відзначення Дня Перемоги. Він наголосив, що відзначення 65- ї річниці Великої Перемоги в Україні відбудеться на високому рівні, оскільки Координаційну раду з цього питання очолює особисто Президент Віктор Янукович, а Організаційний комітет - Прем'єр-міністр Микола Азаров. В. Семиноженко також повідомив, що до Дня Перемоги приурочено відкриття у Києві пам'ятника тричі Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу.

У свою чергу, Михайло Швидкий запропонував активніше використовувати проведення спільних заходів серед представників культури, а також провести дні освіти в Україні і Росії, повідомляє департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабміну.
Джерело:

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua