X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 5:02
07.04.2010

Георгій Крючков: Дуже хотілося б, щоб ідея відмови від ядерної зброї була реалізована

Заява Барака Обами про незастосування ядерної зброї серйозний документ. Якщо він буде підтриманий американським Конгресом – це означатиме, що США дають серйозний сигнал і стимул для нерозповсюдження ядерної зброї, - сказав виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков, коментуючи нову ядерну стратегію США, презентовану вчора американським президентом.

«Звичайно Україна як держава, яка відмовилася від третього за потужністю в світі ядерного потенціалу може лише вітати такий крок. У той же час треба мати на увазі, що розвиток науки, техніки привів до появи нових можливостей, коли цілі можуть досягатися і без використання ядерної зброї. Треба серйозно поставитись до того, що заявив Барак Обама про можливість стерти з лиця землі без вживання ядерної зброї ті держави, які застосують в широких масштабах хімічну або біологічну зброю. Дуже хотілося б, щоб головна ідея - відмова від ядерної зброї - була реалізована», - підкреслив Георгій Крючков.

Версія для друку