X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:10
08.04.2010

Угода про скорочення та обмеження стратегічних озброєнь повинна мати практичне продовження в усьому світі

Сьогодні в Чехії президент Росії Дмитро Медвєдєв та президент США Барак Обама підпишуть Угоду про заходи з подальшого скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь. Підписання цього документу виведе Москву та Вашингтон на новий рівень взаємодії у галузі роззброєння, вважають спеціалісти. Крім цього, цей крок має важливі наслідки для всього світу, і, зокрема, для України, як однієї з держав, яка свого часу однією з перших в світі відмовилась від ядерної зброї, вважає член "Українського форуму", дипломат Олександр Сліпченко


«Важливо, щоб підписання Угоди про заходи з подальшого скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь не було локальною подією, бо має передусім  наслідки для всього світу. Україна не може відсторонено спостерігати за цим процесом, ми прагнемо, щоб він охопив якнаймога більшу кількість країн. Більше 10 років тому ми увійшли у процес роззброєння як держава, що не виробляє, не зберігає та не розповсюджує ядерну зброю, та маємо гарантії, надані відомим Будапештським меморандумом. Україна хоче, щоб ці гарантії виконувалися у повному обсязі та ефективно, в тому числі, щодо захисту.

Сам процес нерозповсюдження ядерної зброї має стати незворотнім. Це вже пов’язане з питанням санкцій, контролю, ефективності міжнародних заходів в рамках Угоди, які   
забезпечуватимуть її дію в усьому світі. Передусім, це питання стосується країн Азії та Близького Сходу, які мають ядерну зброю та продовжують її виробляти, становлячи загрозу не тільки для свого регіону.

Тобто, важливий аспект даної події полягає в тому, яким чином сприймуть ці прагнення Росії та США  інші країни світу. І, головне, як ця угода вплине на подальше нерозповсюдження ядерної зброї та її повне знищення. Цей позитивний імпульс обох країн повинен мати продовження в усьому світі».


 

 

Версія для друку